Zpět do obchodu

Registrace

Poradíme vám jak si správně vybrat

Snažíte se najít ten správný zahradní domek pro vaši zahradu? Chcete vidět na vlastní oči, jaké možnosti a kvalitu vám kdo nabízí? Máme pro vás skvělou zprávu! Nabízíme Vám možnost osobní návštěvy a prohlídky našich zahradních domků přímo v reálné zástavbě. A co víc, jsme tu pro vás od jara do zimy, sedm dní v týdnu, abychom vám poskytli nejlepší služby a poradenství.

 

Různé velikosti a typy zahradních domků

U nás v Přezleticích můžete najít více než 12 zahradních domků Biohort různých velikostí a typů, které vám pomohou vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Domluvíte-li si s námi schůzku, budete mít možnost prozkoumat modely Highline, Neo i Avantgrade a zjistit, jaký zahradní domek bude tím pravým právě pro Vás.

 

Prozákaznický servis sedm dní v týdnu

Jsme pyšní na reference našeho prozákaznického servisu. Jsme tu, abychom zodpověděli všechny vaše otázky a poskytli vám odborné rady ohledně výběru zahradního domku, požadované stavební připravenosti i jeho ideálního kotvení. Chceme, abyste byli naprosto spokojení s vaším nákupním rozhodnutím, a proto se na nás neváhejte obrátit kdykoliv budete potřebovat. 

 

Jak nás navštívit

Pokud je to pro Vás možné, doporučujeme navštívit nás v Přezleticích a prohlédnout si naše zahradní domky Biohort. Stačí nás kontaktovat a domluvit se na vhodném termínu. Rádi vás provedeme naší nabídkou a ukážeme vám zahradní domky v reálné zástavbě. Naším cílem je, abyste si mohli udělat co nejlepší představu o tom, jak bude váš nový zahradní domek vypadat ve vaší zahradě. Jezdí za námi zákazníci z Ostravy, Českých Budějovic, byl tu i vítěz Ligy mistrů, přijeďte se podívat i vy 😊.

Kontaktujte nás prosím:

E-mail: objednavky@domek-zahradni.cz   

Tel.:   + 420 720 630 659  

K dispozici: Pondělí - Neděle 8:00-19:00

Zpět do obchodu