Zpět do obchodu

Registrace

Vaše nejčastější dotazy, s kterými nám voláte a píšete:

JAKÁ JE BEZPEČNOST ZAHRADNÍCH DOMKŮ BIOHORT?

Zahradní domky Biohort spolehlivě zajišťuje uzamykací mechanismus s cylindrickým zámkem. Třícestný uzamykací mechanismus zabraňuje zlodějům získat přístup k vašemu majetku. Biohort produkty jsou vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší rakouské výrobní standardy. Dále se můžete informovat u své pojišťovny jaké limity krytí máte na pojistce nemovitosti/domácností v případě pojistné události.

 

U NÁS DOCELA FOUKÁ, JAKOU SÍLU VĚTRU ZAHRADNÍ DOMKY BIOHORT VYDRŽÍ?

Výzkumný nezávislý zkušební institut Rail Tec Arsenal ve Vídni potvrdil stabilitu ukotvených zahradních domků Biohort i při hurikánu o rychlosti 150 km/h.

 

JAKÁ JE NOSNOST STŘECHY?

Zahradní domky Biohort jsou vyráběny z ocelového plechu s dvojnásobnou tloušťkou ve srovnání s nízkonákladovými výrobci. Biohort přístřešky odolají zatížení sněhem 150 kg/m², zahradní dům CasaNova dokonce zatížením 215 kg/m².

 

JAKÁ JE TEDY KVALITA OCELOVÉHO PLECHU?

Všechny kovové výrobky Biohort jsou vyrobeny v Rakousku z žárově pozinkovaného ocelového plechu 0,5 mm, který má zinkový povlak 300 g/m² a je dále ošetřen polyamidovým vypalovacím lakem. Biohort má stejné dodavatele ocele, jako němečtí prémioví výrobci automobilů Mercedes Benz a BMW.

 

VÁŽNĚ DÁVÁ BIOHORT ZÁRUKU 20 LET?

Záruka 20 let se vztahuje na korozi plechových dílů a všech ostatních částí, které jsou prokazatelně chybné nebo narušené z důvodu špatného zpracování či chybné konstrukce. Pokud se tak stane, Biohort či váš prodejce www.domek-zahradni.cz okamžitě sjedná nápravu.

 

JAKÉ MÁTE BAREVENÉ ODSTÍNY?

Použité barevné odstíny jsou vyráběny speciálně pro Biohort. Součástí každé dodávky produktů Biohort je i barva se štětečkem na přetření případných škrábanců. Rádi vám ukážeme veškeré barevné odstíny, stačí si domluvit schůzku nebo vám zašleme vzorník.

 

JSOU OPRAVDU BIOHORT PRODUKTY OHNIVZDORNÉ?

Ano, žárově pozinkovaný, polyamidem smaltovaný ocelový plech používaný společností Biohort je „ohnivzdorný“ podle s EN 13501-1 (třída „A1“).

 

JDOU UMÍSTIT DVEŘE I NA JINOU STRANU NEŽ MÁTE NA OBRÁZKU?

Ano, většinu zahradních domků Biohort můžete pořídit i s levými dveřmi. V případě potřeby nás kontaktuje, zašleme vám dokument, ve kterém uvidíte možné umístění jednokřídlých i dvoukřídlých dveří pro všechny typy a velikosti zahradních domků.

 

JAK NEJLÉPE UKOTVIT ZAHRADNÍ DOMEK BIOHORT?

  1. Hliníkový podlahový rám Biohort na štěrkové loži

Nejjednodušší možnost základů. S hliníkovým podlahovým rámem, který nabízíme v příslušenství, lze jakýkoliv domek snadno postavit do štěrkové lože a připevnit k zemi pomocí zemních kotev, které jsou součástí dodávky. Za tímto účelem se travní drn odstraní asi na 10 cm. Poté se naplní výkop do roviny štěrkem a může se instalovat Biohort rám, který se sešroubuje s vašim zahradním domkem.

  1. Profesionální řešení Biohort zemní vruty (SMART BASE PLUS)

Patentovaný základ zemních vrutů je ideální, čisté řešení bez betonování a další námahy. Dá se s ním i vyrovnat sklon zahrady až do 15 cm. Smart Base Plus se skládá se ze špičkových hliníkových desek, hliníkového rámu a stabilních zemních vrutů, které lze zatížit až do 200 kg na m².

  1. Biohort domek připevněn do betonového obrubníku

Nejpoužívanějším řešením jsou dlažební nebo betonové desky položené do štěrkové lože. Pro založení se travní drn odstraní asi na 15 cm a vybetonují se po obvodu 8 cm široké obrubníky. Výkop se pak zasype štěrkem. Ujistěte se, že zhutněná hladina štěrku je v rovině. Poté položíte dlaždice nebo betonové desky. Konstrukci zahradního domku Biohort pak připevníte do betonového obrubníku (šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.) Oblíbenou a doporučovanou variantou je i stavba zahradního domku Biohort na betonovou desku.

 

DOPRAVA JE OPRAVDU ZDARMA?

Doprava veškerého Biohort zboží je skutečně zdarma. Přepravu zahradních domků zajištuje společnost DACHSER, která vás bude pro domluvení termínu dodání kontaktovat telefonicky, SMS či e-mailem. Všechny výrobky společnosti Biohort jsou zabalené v kartonových krabicích obsahující podrobný návod k montáži. U dodací adresy musí být možný příjezd pro 38 t nákladní automobil (šířka příjezdové cesty min. 3 m). Menší zásilky rozváží společnost GLS bez předchozího avíza.

 

CO MÁM DĚLAT POKUD JSEM DOSTAL POŠKOZENÝ DÍL?

V případě, že vám byla dodána poškozená krabice, prosíme, přijměte ji. Pokud bude zásilka uvnitř poškozena, prosíme o zaslání aktuální fotodokumentace. Dále vám bude okamžitě zaslán nový díl na náklady naší společnosti.

 

PROVÁDÍTE TAKÉ MONTÁŽE, ZAHRADNÍCH DOMKŮ?

Ano, veškeré námi nabízené produkty vám rádi namontujeme. Přesnou cenovou nabídku zašleme na vyžádání.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás kontaktovat na info@domek-zahradni.cz nebo nám rovnou zavolejte Tel.: +420 720 630 659 (Po-Ne 8:00-19:00).

Více informací na www.domek-zahradni.cz/FAQ/

Zpět do obchodu