Zpět do obchodu

Registrace

Snížená sazba DPH

Podmínky pro získání snížené sazby DPH (12%):

1. Objednávka zahradního domku Biohort a jeho příslušenství včetně montáže.
2. Domek Biohort bude stát na pozemku, který patří k rodinnému domu (jehož celková podlahová plocha nepřesáhne 350 m2), kterého jste vlastníkem.  
3. Podepsání Čestného prohlášení
4. Snížená sazba DPH neplatí pro firmy a živnostníky, kteří výrobek objednávají na IČO.

Splňujete-li tyto podmínky, udělejte prosím objednávku a do poznámky napište "snížená sazba DPH". My Vám zašleme k podpisu „Čestné prohlášení“ a následně upravíme objednávku ve snížené sazbě DPH.

Případně nás kontaktujte, rádi Vám vše vysvětlíme

  + 420 720 630 659  

objednavky@domek-zahradni.cz   


Nabídka zahradních domků ZDE

 
Pokud si u nás objednáte zahradní domek včetně montáže a splňujete podmínky citované v §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §510, odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, tzn., bude-li zahradní domek příslušenstvím rodinného domu (stačí, když bude stát na pozemku, kde je umístěn váš rodinný dům), který splňuje definici sociálního bydlení (rodinným domem pro sociální bydlení je rodinný dům, jehož celková podlahová plocha nepřesáhne 350 m2), budeme účtovat sníženou sazbu DPH (12%). Podmínkou pro přiznání snížené sazby DPH je zakoupení zahradního domku včetně příslušenství společně s její montáží. Snížená sazba DPH platí i pro příslušenství, které si pořizujete k již postavené stavbě (nezáleží jak staré), nebo rozestavěné stavbě, opět však musí splňovat definici sociálního bydlení. 


Zpět do obchodu