Zpět do obchodu

Registrace

FAQ

KVALITA OCELOVÉHO PLECHU

Všechny kovové výrobky Biohort jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného ocelového plechu 0,5 mm, který má zinkový povlak 300 g/m².

 

ZÁRUKA 

Záruka 20 let se vztahuje na korozi plechových dílů a všech ostatních částí, které jsou prokazatelně chybné nebo narušené z důvodu špatného zpracování nebo chybné konstrukce.

 

BIOHORT BAREVENÉ ODSTÍNY

Použité barevné odstíny jsou vyráběny speciálně pro Biohort více info k RAL zde. Součástí každé Biohort dodávky je i barva se štetečkem na přetření případných škrábanců. 

 

BEZPEČNOST

Zajištuje uzamykací mechanismus s cylindrickým zámkem. Tří cestný uzamykací mechanismus zabraňuje zlodějům získat přístup k vašemu majetku. Biohort produkty jsou vyrobeny tak, aby splňovaly nejvyšší rakouské výrobní standardy.

 

VÍTR

Výzkumný nezávislý zkušební institut Rail Tec Arsenal ve Vídni potvrdil stabilitu ukotvených zahradních domků Biohort i při hurikánu o rychlosti 150 km/h.

 

ZATÍŽENÍ STŘECHY

Zahradní domky Biohort jsou vyráběny z ocelového plechu s dvojnásobnou tloušťkou ve srovnání s nízkonákladovými výrobci. Biohort přístřešky odolají zatížení sněhem 150 kg/m², zahradní dům CasaNova dokonce zatížením 215 kg/m².

 

POŽÁR

Žárově pozinkovaný, polyamidem smaltovaný ocelový plech používaný společností Biohort je „ohnivzdorný“ podle s EN 13501-1 (třída „A1“).

 

UMÍSTĚNÍ DVEŘÍ 

Dle přiloženého vzoru můžete rozhodnout o umístění dveří: Zahradní domky - pozice dveří.

 

KOTVENÍ ZAHRADNÍCH DOMKŮ BIOHORT

      1. Hliníkový podlahový rám Biohort na štěrkové loži

Nejjednodušší možnost základů. S hliníkovým podlahovým rámem, který nabízíme v příslušenství, lze jakýkoliv domek snadno postavit do štěrkové lože a připevnit k zemi pomocí zemních kotev, které jsou součástí dodávky. Za tímto účelem se travní drn odstraní asi na 10 cm. Poté se naplní výkop do roviny štěrkem a může se instalovat Biohort rám, který se sešroubuje s vašim zahradním domkem.

 

      2. Profesionální řešení Biohort zemní vruty (SMART BASE PLUS)

Patentovaný základ zemních vrutů je ideální, čisté řešení bez betonování a další námahy. Dá se s ním i vyrovnat sklon zahrady až do 15 cm. Smart Base Plus se skládá se ze špičkových hliníkových desek, hliníkového rámu a stabilních zemních vrutů, které lze zatížit až do 200 kg na m².

 

      3. Biohort domek připevněn do betonového obrubníku

Nejpoužívanějším řešením jsou dlažební nebo betonové desky položené do štěrkové lože. Pro založení se travní drn odstraní asi na 15 cm a vybetonují se po obvodu široké obrubníky. Výkop se pak zasype štěrkem. Ujistěte se, že zhutněná hladina štěrku je v rovině. Poté položíte dlaždice nebo betonové desky. Konstrukci zahradního domku Biohort pak připevníte do betonového obrubníku (šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.) 

Oblíbenou a doporučovanou variantou je i stavba zahradního domku Biohort na betonovou desku.

 

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST A MONTÁŽ

Rádi pro Vás zajistíme stavební připravenost či montáž produktů Biohort. 

Stavební povolení 

Zahradní domek do 25m2 zastavěné plochy dle § 103 odst. 1)a stavebního zákona 183/2006 Sb. nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení. Ze zkušenosti však doporučujeme si s předstihem zjistit jaké jsou místní regulace či nařízení, které by váš stavební záměr mohli omezit.

 

VLHKOST A ROSENÍ

Většina produktů Biohort je vyrobena s dostatečným odvětrávacím systémem. Ze zkušenosti však doporučujeme v zimních měsících při rychlém oteplení pravidelně větrat Biohort produkty. Cirkulací vzduchu a vyrovnáním teplot tak snížíte možnost rosení vnitřních plechů na minimum.

 

DOPRAVA 

Doprava veškerého Biohort zboží je vždy zdarma. Přepravu zajištuje společnost DACHSER, která Vás bude kontaktovat telefonicky či e-mailem pro domluvení termínu dodání. Všechny výrobky společnosti Biohort jsou zabalené v kartonových krabicích obsahujících podrobný návod k montáži. U dodací adresy musí být možný příjezd pro 38t nákladní automobil (šířka příjezdové cesty min. 3 m). Menší zásilky rozváží společnost GLS.

 

POŠKOZENÝ DÍL 

V případě že Vám byla dodána poškozená Biohort krabice, prosím přijměte ji. Pokud bude zásilka uvnitř poškozena, prosím o zaslání fotodokumentace. Dále Vám bude okamžitě zaslán nový díl na náklady naší společnosti.

 

V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat 

E-mail: objednavky@domek-zahradni.cz 

Tel.: +420 720 630 659 (Po-Ne 8:00-19:00) 

Zpět do obchodu